Medical cosmetologyMonitoring Counter-Strike 1.6 serversAll for Counter Strike 1.6Sport siteCounter Strike 1.6 and Minicraft portalLytkarino Counter Strike 1.6 portal

   Ustaw nas jako strone startow  Dodaj nas do swych ulubionych stron  ŚR News - kanał RSS  ŚR Forum  - kanał RSS  ŚR - kanał  Facebook  ŚR - kanał Twitter                

           
 
   
Świat Radio 07-08/2021        Spis treści
       Od redakcji

ŚR 08/2021 - okładka

Kalendarz wydarzeń
     Czerwiec
ŚR Kalendarz wydarzeń - kanał RSS
NPWŚCPS
 
 
 
 
 

Nasi partnerzy
Polski Związek Krótkofalowców

Radiowy Biuletyn Informacyjny

Propagacja

Goście na serwisie

     Zobacz w większym oknie

          I.Ś.R - Wydarzenia, informacje KF/UKF

Sprawozdanie ze Zjazdu PK RVG, Bojanów.
W dniach 6, 7 i 8 maja 2006 w miejscowości Bojanów, powiat stalowowolski odbył się Zjazd PK RVG. ...

Zjazd został zorganizowany przez Jarka SP8HDC, któremy należy złożyć serdeczne podziękowania i gratulacje za sprawną organziację. Zjazd otworzył prezes Wojtek SP2JPG.

Na zdjęciu Wojtek SP2JPG, założyciel i prezes PK Radiovedeografii od 22 lat

Widok na salę obrad w dniu otwarcia. W tym samym czasie otwarta była giełda sprzętowa, co spowodowało spdadek fregwencji na sali obrad.

Wśród uczestników jest Roman US5WDX i Leonid UT1WL z Lwowskiego Klubu Krótkofalowców. Leonid UT1WL znany jest stacjom polskim z organizacji wyprawy do Gwinei, gdzie pracował pod znakiem 3XY1L. Lonia odpowiadał stacjom polskim w naszym narodowym języku. Był również bardzo sumiennym QSL Managerem swej stacji, karty wysyłał via Biuro.

Od lewej stoją: Jerzy SP8AQA, Bogdan SP3IQ, Leonid UT1WL i Wojtek SP8MI. Właśnie Jerzy SP8AQA i Wojtek SP8MI zostali odznaczeni Odznaką Honorową Polskiego Związku Krótkofalowców na Zjeździe w Bojanowie,

Na Zjeździe był zorganizowany kurs ratownictwa z pokazem. Na zdjęciu test usztywniacza kręgów szyjnych wykonany na szyi Marka SP3AMO. Obok Pan Ratownik.

Oczywiście jak zwykle na tegu typu imprezach była czynna giełda sprzętowa. Na zdjęciu Henryk SP7RJF, który tym razem miał  blisko od domu.

Na zdjęciu poniżej przełącznik antenowy Leszka SP7WOL.

Na Zjeździe byli obecni członkowie Klubu SP7KKX z Markiem SQ8JLA na czele (czwarty od lewej). Natomiast pierwszy od lewej to Marek SP8QJM, który pomagał wszystkim przyjezdnym w dotarciu na Zjazd na QRG 145.400 MHz.

Ostatnie minuty Zjazdu. Większośc umawia się na uroczysty Zjazd Lwowskiego Klubu Krótkofalowców, który organizowany jest w dniach 20 i 21 maja pod Lwowem. Będzie to uroczysty Zjazd z okazji 80-lecia istnienia LKK - Lwowskiego Klubu Krótkofalowców. Na zdjęciu Leonid UT1WL, członek Zarządu LKK, przekazuje ostatnie wskazówki dotyczące dotarcia na Zjazd LKK. Obok po prawej stronie Wojtek SP8MI.

Tekst i zdjęcia sp3iq.

09-05-2006  

  Drukuj artykułDrukujAll rights reserved by Wydawnictwo AVT Korporacja Sp. z o.o. © Świat Radio
Medical cosmetologyMonitoring Counter-Strike 1.6 serversAll for Counter Strike 1.6Sport siteCounter Strike 1.6 and Minicraft portalLytkarino Counter Strike 1.6 portal