Dionizy SP6IEQ w programie KRÓTKOFALOWCY BIS

Najbliższe premierowe wydanie programu w niedzielę, 23 stycznia br., jak zwykle o godzinie 21.00, w całości poświęcone sprawom tzw. zgłoszeń radiowych, do których formularz opracował Dionizy Studziński SP6IEQ. A zaraz po programie, o 21.30,  bezpośrednia rozmowa z Dionizym, retransmitowana na żywo na portalu www.videoexpres.pl.

Społeczna Redakcja cyklicznego programu o krótkofalowcach, prócz emisji w TV INTERNET na www.videoexpres.pl nadaje regularnie premierowe emisje via TV EDUSAT co drugą niedzielę miesiąca o godzinie  21.00 z jakością studyjną, na satelicie HOT BIRD 9 oraz na platformach cyfrowych: POLSAT+, CANAL+, CYFRA+ oraz N i prawie we wszystkich telewizjach kablowych w Polsce.
     
Program KRÓTKOFALOWCY BIS po każdym premierowym wydaniu, jest w kolejną następną niedzielę powtarzany o godzinie 21.00 czasu polskiego, a każdy nowy program Krótkofalowcy Bis jest zawsze zamieszczany w TV INTERNET na portalu www.videoexpres.pl, zaraz po każdej premierowej emisji w TV EDUSAT (jedynej w Polsce stacji edukacyjnej i nie jest kodowanej). Informuję jednocześnie, że od nowego roku wznowione są emisje na żywo o 21.00 tego samego programu, który jest nadawany via EDUSAT. Proszę kliknąć na STUDIO ATV.
        
Autor i redaktor programu
Henryk Pacha  ATV SP6ARR
www.videoexpres.pl

Artykuł pochodzi z serwisu internetowego miesięcznika Świat Radio
http://www.swiatradio.com.pl/virtual/article.php?sid=2052
Zamieszczono: 19-01-2011. Dział: I.Ś.R - Wydarzenia, informacje KF/UKF