Konkurs Dyplomowy ''Poznański Czerwiec 1956''

W związku ze zbliżającą się 50. Rocznicą "Poznańskiego Czerwca 1956" Klub SP3PSM włączył się aktywnie do upamiętnienie tego ważnego wydarzenia w najnowszej historii Polski.

Będzie aktywna radiostacja SP56POZ w dniach 1 do 30 czerwca 2006.Poprzez pracę tej radiostacji, jej łączności z innymi stacjami z Polski i zagranicy chcemy przypomnieć o tamtym wołaniu o wolność, prawo i chleb.

Każda z nawiązanych łączności zostanie potwierdzona okolicznościową kartą QSL. Stacje nie obsługiwane przez biuro QSL otrzymają okolicznościową kartę po przesłaniu zwrotnie zaadresowanej koperty (ze znaczkiem) na adres QSL-Managera kol. SP3RAX.

Na zdjęciu poniżej Pomnik Poznańskiego Czerwca 1956.

W czasie pracy okolicznościowej radiostacji SP56POZ odbywać się będzie organizowany przez nas Konkurs Dyplomowy „Poznański Czerwiec 1956”.

Inicjatywa włączenia się naszego klubu w rocznicowe obchody uzyskała akceptację Komitetu Organizacyjnego i znalazła się w Programie Obchodów.

Mamy już zezwolenie wydane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej na używanie znaku wywoławczego SP56POZ.

Aktualnie trwają prace związane z przygotowaniem do druku okolicznościowych kart QSL i dyplomów.
 
Regulamin organizowanego przez nas konkursu dyplomowego jest w formacie PDF http://www.pzk.org.pl/obrazki/regulamin_sp56poz.pdf

Regulamin jak i bieżące informacje o pracy radiostacji SP56POZ dostępne są na stronie internetowej http://sp3psm.poznan.pl/

Vy 73  de Wojtek, SP3CCT.
Prezes Klubu SP3PSM.

Info de sp3iq.Artykuł pochodzi z serwisu internetowego miesięcznika Świat Radio
http://www.swiatradio.com.pl/virtual/article.php?sid=582
Zamieszczono: 03-05-2006. Dział: I.Ś.R - Zapowiedzi