Sprawozdanie ze Zjazdu PK RVG, Bojanów.

W dniach 6, 7 i 8 maja 2006 w miejscowości Bojanów, powiat stalowowolski odbył się Zjazd PK RVG. ...

Zjazd został zorganizowany przez Jarka SP8HDC, któremy należy złożyć serdeczne podziękowania i gratulacje za sprawną organziację. Zjazd otworzył prezes Wojtek SP2JPG.

Na zdjęciu Wojtek SP2JPG, założyciel i prezes PK Radiovedeografii od 22 lat

Widok na salę obrad w dniu otwarcia. W tym samym czasie otwarta była giełda sprzętowa, co spowodowało spdadek fregwencji na sali obrad.

Wśród uczestników jest Roman US5WDX i Leonid UT1WL z Lwowskiego Klubu Krótkofalowców. Leonid UT1WL znany jest stacjom polskim z organizacji wyprawy do Gwinei, gdzie pracował pod znakiem 3XY1L. Lonia odpowiadał stacjom polskim w naszym narodowym języku. Był również bardzo sumiennym QSL Managerem swej stacji, karty wysyłał via Biuro.

Od lewej stoją: Jerzy SP8AQA, Bogdan SP3IQ, Leonid UT1WL i Wojtek SP8MI. Właśnie Jerzy SP8AQA i Wojtek SP8MI zostali odznaczeni Odznaką Honorową Polskiego Związku Krótkofalowców na Zjeździe w Bojanowie,

Na Zjeździe był zorganizowany kurs ratownictwa z pokazem. Na zdjęciu test usztywniacza kręgów szyjnych wykonany na szyi Marka SP3AMO. Obok Pan Ratownik.

Oczywiście jak zwykle na tegu typu imprezach była czynna giełda sprzętowa. Na zdjęciu Henryk SP7RJF, który tym razem miał  blisko od domu.

Na zdjęciu poniżej przełącznik antenowy Leszka SP7WOL.

Na Zjeździe byli obecni członkowie Klubu SP7KKX z Markiem SQ8JLA na czele (czwarty od lewej). Natomiast pierwszy od lewej to Marek SP8QJM, który pomagał wszystkim przyjezdnym w dotarciu na Zjazd na QRG 145.400 MHz.

Ostatnie minuty Zjazdu. Większośc umawia się na uroczysty Zjazd Lwowskiego Klubu Krótkofalowców, który organizowany jest w dniach 20 i 21 maja pod Lwowem. Będzie to uroczysty Zjazd z okazji 80-lecia istnienia LKK - Lwowskiego Klubu Krótkofalowców. Na zdjęciu Leonid UT1WL, członek Zarządu LKK, przekazuje ostatnie wskazówki dotyczące dotarcia na Zjazd LKK. Obok po prawej stronie Wojtek SP8MI.

Tekst i zdjęcia sp3iq.Artykuł pochodzi z serwisu internetowego miesięcznika Świat Radio
http://www.swiatradio.com.pl/virtual/article.php?sid=594
Zamieszczono: 09-05-2006. Dział: I.Ś.R - Wydarzenia, informacje KF/UKF