Medical cosmetologyMonitoring Counter-Strike 1.6 serversAll for Counter Strike 1.6Sport siteCounter Strike 1.6 and Minicraft portalLytkarino Counter Strike 1.6 portal

   Ustaw nas jako strone startow  Dodaj nas do swych ulubionych stron  ŚR News - kanał RSS  ŚR Forum  - kanał RSS  ŚR - kanał  Facebook  ŚR - kanał Twitter                

           
 
   
Świat Radio 07-08/2021        Spis treści
       Od redakcji

ŚR 08/2021 - okładka

Kalendarz wydarzeń
     Czerwiec
ŚR Kalendarz wydarzeń - kanał RSS
NPWŚCPS
 
 
 
 
 

Nasi partnerzy
Polski Związek Krótkofalowców

Radiowy Biuletyn Informacyjny

Propagacja

Goście na serwisie

     Zobacz w większym oknie

          I.Ś.R - Wydarzenia, informacje KF/UKF

Komunikat programu KRÓTKOFALOWCY BIS
Społeczna Redakcja cyklicznego programu o krótkofalowcach, oprócz emisji w TV INTERNET na www.videoexpres.pl nadaje regularnie premierowe emisje via TV EDUSAT co drugą niedzielę miesiąca o godzinie  21.00 z jakością studyjną, na satelicie HOT BIRD 9 oraz na platformach cyfrowych: POLSAT+, CANAL+ , CYFRA+ oraz N, i prawie we wszystkich telewizjach kablowych w Polsce.

Program KRÓTKOFALOWCY BIS po kazdym premierowym wydaniu, jest w kolejną następną niedzielę powtarzany o godzinie 21.00 czasu polskiego. Najbliższe wydanie programu w niedzielę  dnia 16 stycznia 2011r. jak zwykle o godzinie 21.00, tym razem powtórzenie premierowego wydania.
W programie między innymi reportaż zimowy z Góry Ślęża k / Wrocławia, gdzie pracują od pewnego czasu przemienniki na 2 m i 70 cm. Będzie również przypomniana pierwsza w Polsce wizyta sławnego dx–mena z Anglii, Rogera Westerna G3SXW oraz jego kolegi Lionela Parkera G5LP, którzy odwiedzili bardzo aktywny na Dolnym Śląsku Klub Krótkofalowców PZK SP6PRT, działający przy Śląskim Okręgu Wojskowym. Klub ten niedawno obchodził 50 – tą rocznicę swojego istnienia. Działa bardzo aktywnie na wielu polach, prowadzi między innymi cykliczne szkolenia i spotkania dla nowych krótkofalowców, skupia elitę amatorskiego radia z Wrocławia i Dolnego Śląska. Działalność Klubu SP6PRT może być przykładem do naśladowania dla innych klubów, działających nie tylko w regionie Dolnego Śląska.
Informuję jednocześnie, że od nowego roku wznowione są emisje na żywo o 21.00 tego samego programu, który jest nadawany w EDUSAT. Proszę kliknąć na STUDIO ATV. Zaraz po programie około 21.30 są nadawane uzupełniające informacje z ostatniej chwili ze studia.
Przypominam, że każdy nowy program Krótkofalowcy Bis jest zawsze zamieszczany w TV INTERNET na portalu www.videoexpres.pl, zaraz po każdej premierowej emisji w TV EDUSAT, jedynej w Polsce stacji edukacyjnej i nie kodowanej.

Autor i redaktor programu
Henryk Pacha  ATV SP6ARR
www.videoexpres.pl

16-01-2011  

  Drukuj artykułDrukujAll rights reserved by Wydawnictwo AVT Korporacja Sp. z o.o. © Świat Radio
Medical cosmetologyMonitoring Counter-Strike 1.6 serversAll for Counter Strike 1.6Sport siteCounter Strike 1.6 and Minicraft portalLytkarino Counter Strike 1.6 portal