Medical cosmetologyMonitoring Counter-Strike 1.6 serversAll for Counter Strike 1.6Sport siteCounter Strike 1.6 and Minicraft portalLytkarino Counter Strike 1.6 portal

   Ustaw nas jako strone startow  Dodaj nas do swych ulubionych stron  ŚR News - kanał RSS  ŚR Forum  - kanał RSS  ŚR - kanał  Facebook  ŚR - kanał Twitter                

           
 
   
Świat Radio 07-08/2021        Spis treści
       Od redakcji

ŚR 08/2021 - okładka

Kalendarz wydarzeń
     Lipiec
ŚR Kalendarz wydarzeń - kanał RSS
NPWŚCPS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasi partnerzy
Polski Związek Krótkofalowców

Radiowy Biuletyn Informacyjny

Propagacja

Goście na serwisie

     Zobacz w większym oknie


Forum ŚR

Regulamin


Nasze Forum jest moderowane. Bardzo prosimy o przedstawianie na nim spraw związanych głównie z tematyką poruszaną przez nasz magazyn oraz stosowanie się do ogólnych zasad netykiety.

Prosimy także o zapoznanie się z poniższymi punktami:
• Zanim zaczniesz postować koniecznie zajrzyj do działu FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na podstawowe pytania, w tym także dotyczące szczegółów funkcjonowania naszego forum.
• Skorzystaj także z wyszukiwarki na Forum, być może znajdziesz już tam odpowiedź na swoje pytanie!
• Na Forum nie oceniamy żadnych prac użytkowników!
• Wklejanie własnych grafik na forum (w jakikolwiek sposób) jest zabronione. Aby zaprezentować swą grafikę proszę podać jej adres internetowy (więcej na ten temat w dziale FAQ).
• Temat na który w ciągu 15 dni od daty założenia nie pojawi się odpowiedź może zostać skasowany. Tematy w których od dłuższego czasu nikt się nie wypowiadał mogą zostać skasowane po miesiącu od daty ostatniej wypowiedzi. W obu przypadkach ostateczna decyzja należy do administratora serwisu.
• Akwizytorom oraz sprzedawcom dziękujemy i zapraszamy do działu Reklama.
• Jeśli chcesz coś sprzedać lub kupić zapraszamy do naszego działu Ogłoszenia.
• Wszelkie linki do towarów wystawianych na aukcjach internetowych będą traktowane jako kryptoreklama a posty je zawierające będą usuwane.
• Jeśli niedopełniłeś warunków rejestracji (brak wymaganych danych osobowych) możesz być prawie pewien, iż Twoje konto zostanie w krótkim czasie zablokowane.
• Jeśli w Twoim Info na Forum pokaże się Użytkownik został wykluczony to znak, że z jakiegoś powodu zostałeś wykluczony z grona użytkowników naszego serwisu. Aby poznać przyczyny takiej decyzji prosimy o kontakt z administratorem serwisu.
• Uwaga! Administrator ma pełne prawo edytować lub kasować bez uprzedzenia tematy lub poszczególne wypowiedzi oraz konta użytkowników. Decyzje administratora nie podlegają dyskusji na forum. Wszelkie sprawy dotyczące funkcjonowania naszego forum prosimy kierować bezpośrednio do jego administratora. Dyskusje na ten temat na łamach samego forum będą natychmiast usuwane, a konta użytkowników blokowane lub wręcz usuwane.
• Jeśli nie możesz poradzić sobie z prostą sprawą sprawdź wpierw swój biogram. Może wystarczy tylko trochę odczekać?
• Jeśli dysponujesz czytnikiem kanałów RSS kliknij na znaczek obok, aby dołączyć newsy z naszego Forum  ŚR Online Forum - kanał RSS

Jeśli zapoznałeś się z powyższym regulaminem i zgadzasz się go przestrzegać wybierz dział forum zawierający tematy, które Cię interesują i śmiało dołącz do dyskusji.     Przejdź do strony głównej Forum
All rights reserved by Wydawnictwo AVT Korporacja Sp. z o.o. © Świat Radio
Medical cosmetologyMonitoring Counter-Strike 1.6 serversAll for Counter Strike 1.6Sport siteCounter Strike 1.6 and Minicraft portalLytkarino Counter Strike 1.6 portal